ASİL CHEM

Tekstil yardımcı kimyasalları ve tekstil Lubrikantları üretimi gerçekleştiren ASİLCHEM, 1967 yılından bu yana faaliyet gösteren Asil Group’un tekstil kimyasalı yatırımı olarak 2010 yılında kurulmuştur.

Asil Group, Gaziantep’in dünyanın halı üretim merkezi haline gelmesine paralel olarak gerçekleştirdiği Tekstil Kimyasalları üretim hattı yatırımı sayesinde sektörde katma değer oluşturarak kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Tekstil kimyasallarının kullanıldığı farklı sektörlere hizmet veren ASİLCHEM; Spin Finishler (PP, Poliproplen, Poliyeater), Dokuma, Ön Terbiye, Yıkama ve Fiksasyon, Boyama, Apre İşlemleri, Kone ve Aktarma Yağları gibi tekstil kimyasalları üretimi gerçekleştirmektedir.

Çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile yakın işbirliği politikası çerçevesinde, üretim, hizmet, müşteri memnuniyeti, markalaşma ve ihracat konusunda önemli ilerlemeler sağlanmıştır.

Üretimlerini iç piyasanın yanısıra ihracat yoluyla uluslararası pazarda da değerlendiren ASİLCHEM, en güncel teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek dünya standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gözlemleyerek kaliteli tekstil kimyasalları, rekabetçi fiyatlar ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ASİLCHEM, çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.